Batko Luiza

Dyrektor Transformacji Rynku Biznesowego – Orange Polska

Manager z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie tworzenia strategii rozwoju sprzedaży i zarządzania złożonymi projektami. Prowadzone przeze mnie działania poparte są konkretnymi osiągnięciami w obszarach tworzenia nowych modeli biznesowych, optymalizacji procesów wsparcia sprzedaży, wdrożenia projektów skutkujących redukcją kosztów, a także aplikacji ułatwiających zarządzanie sprzedażą.

Otrzymałam m.in. nagrodę Diamentu Sprzedaży za opracowanie koncepcji i wdrożenie modelu optymalizacji kosztów prowizji eliminujących niepożądane działania sprzedawców (zmniejszenie zjawiska z 13% do ok. 1%, oraz kosztów premii o ok. 8% budżetu); Nagrodę Kreator Innowacji za opracowanie koncepcji i wdrożenie aplikacji do zarządzania i wsparcia Sprzedaży;  Nagrodę Prezesa za szczególne osiągnięcia (prowadzenie projektów na rzecz strategii „Push to Accelerate” zwiększającej efektywność Sprzedaży).

Mam także doświadczenie w planowaniu i kontrolowaniu pracy bezpośrednio podległego zespołu (6-7 osób) oraz definiowaniu i inicjowaniu działań operacyjnych zapewniających realizację celów sprzedażowych. Cechuje mnie bardzo dobra organizacja pracy, innowacyjność w działaniu oraz determinacja w dążeniu do celu.