LeadersIn

LeadersIN 6. edycja

6. edycja LeadersIN Mentoring Program rozpoczęła się od wspólnego spotkania online i w dobie trwającej pandemii po niemal roku zakończyła się online.
Gościem specjalnym uroczystości otwarcia nowej edycji była Magda Gacyk ze swoim wystąpieniem „Wszyscy zostaniemy cyborgami”, a podczas świętowania zakończenia galę uświetniła Jowita Machalska mówiąc o kompetencjach przywódczych przyszłości.

W tym roku w programie uczestniczło 27 menadżerek z 12 globalnych korporacji i polskich firm: Bank BPH, Cerrad, Citi, Citi Handlowy, Deloitte, Future Processing, GE Healthcare, Grupa Żywiec, Metlife, Orange, Dior, Philip Morris, TVN Grupa Discovery, 321 Sprzedane.

Program LeadersIN został zaprojektowany przez osoby z firm reprezentowanych w Radzie Programowej we współpracy z Fundacją Vital Voices. Kluczową wartością programu jest relacja mentoringowa mentor – mentee połączona z udziałem w dedykowanym programie rozwojowym – Akademia Świadomego Przywództwa oraz inspirujące spotkania z ekspertami m.in. w obszarze makroekonomii, nowych technologii i inwestycji.

W tej edycji do grona Rady Programowej tworzonej przez Firmy założycielskie tj. Bank BPHCitiDeloitte oraz Vital Voices Chapter Poland, dołączyła Firma Talent Chase.