Startuje 5 edycja Programu Mentoringowego LeadersIN

Piąta edycja programu startuje 28 października 2019 roku i potrwa 9 miesięcy. Weźmie w niej udział ponad 25 dużych firm, w tym: Amgen, Amrest, BNP Paribas, BPH, Cardif, Cisco, Citi Handlowy, Citi, Dell, Deloitte, DIOR, Grupa Żywiec, GSK, IBM, JLL, MetLife, Microsoft, NN, Orange, P&G, PMI, Pracuj.pl, Ringer Axel Springer, Santander.

Program jest realizowany we współpracy z polskim oddziałem międzynarodowej fundacji Vital Voices.

LeadersIN jest sprawdzonym narzędziem świadomego kształtowania kariery zawodowej kobiet, a także okazją do zdobywania nowych i doskonalenia już posiadanych umiejętności. O jego sukcesie i skuteczności świadczy liczba uczestników. W tegorocznej edycji weźmie udział co najmniej 50 mentorów i mentorek oraz  50 kobiet, które wcielą się w rolę mentees. Przyciągają je między innymi nazwiska osób, pod skrzydła których trafią, należących do najwyższej kadry kierowniczej.

W ciągu czterech ostatnich edycji mentorzy i mentees spędzili ze sobą łącznie około 1900 godzin. W najbliższej edycji wezmą udział w dedykowanych warsztatach,  oficjalnych spotkaniach, indywidualnych rozmowach. Czas mentorów przeznaczony jest do ich wyłącznej dyspozycji i wykorzystania. Jest to wartość nie do przecenienia.

Lista mentees 5 edycji LeadersIN oraz ich mentorów i mentorek zostanie zaprezentowana podczas inauguracji programu 28 października, 2019 r.

Ważne daty:

21-22.10.2019    Warsztaty integracyjne dla mentees

24.10. 2019         Warsztat  wprowadzający dla mentorów

28.10.2019          Gala inaugurująca V edycję Programu