Wołczeska Elwira

HR Biznes Partner/Kierownik działu Administracji

Elwira rozpoczęła pracę w Grupie Żywiec w lipcu 2007, obecnie jest HR Biznes Partnerem dla funkcji wsparcia i Kierownikiem Działu Administracji. Wieloletni HR Biznes Partner dla różnych obszarów biznesowych – Funkcje Komercyjne, Wspierające, Supply Chain i Zakupy.

Elwira jest absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i certyfikowanym trenerem Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA

Poza pracą poświęca czas rodzinie. Uwielbia podróże i aktywne spędzanie czasu.

Swoją karierę rozpoczęła w dziale Administracji Personalnej gdzie zdobyła podstawy wiedzy z zakresu kadrowego, które następnie zaczęła wykorzystywać jako Biznes Partner w różnych obszarach biznesowych w ramach Grupy Żywiec. W tym czasie współuczestniczyła w przygotowaniu i wdrożeniu wielu procesów i projektów z obszaru Talent Management, Ledership Development czy People Plan. W roku 2018 przejęła odpowiedzialność za przygotowanie i wdrożenie strategii Employee Experience łącząc to z odpowiedzialnością za obszar Administracji Centralnej Grupy Żywiec. Efektem tego było wdrożenie platformy Moje Ż.