LeadersIN 6. edycja – w toku

Wystartowała 6. edycja LeadersIN Mentoring Program, który od 5 lat z sukcesem wspiera organizacje w dalszym rozwoju kobiet z wysokim potencjałem przywódczym, w celu zwiększania reprezentacji menadżerek na stanowiskach zarządczych.

Program LeadersIN został zaprojektowany przez osoby z firm reprezentowanych w Radzie Programowej we współpracy z Fundacją Vital Voices. Kluczową wartością programu jest relacja mentoringowa mentor – mentee połączona z udziałem w dedykowanym programie rozwojowym – Akademia Świadomego Przywództwa oraz inspirujące spotkania z ekspertami m.in. w obszarze makroekonomii, nowych technologii i inwestycji.

W tegorocznej edycji programu uczestniczy 27 menadżerek z 12 globalnych korporacji i polskich firm: Bank BPH, Cerrad, Citi, Citi Handlowy, Deloitte, Future Processing, GE Healthcare, Grupa Żywiec, Metlife, Orange, Dior, Philip Morris, TVN Grupa Discovery, 321 Sprzedane.

W tej edycji do grona Rady Programowej tworzonej przez Firmy założycielskie tj. Bank BPH, Citi, Deloitte oraz Vital Voices Chapter Poland, dołączyła Firma Talent Chase.